אז נרשמתי לגליץ ואני רוצה להגיד שאני הכי שמחה בעולם על ההחלטה שלקחתי! הכרתי אנשים מדהימים אחד אחד! בדגש על אחד אחד!!! התקופה הזאת שעדיין לא הסתיימה, הייתה ועדיין, חוויה אחת גדולה, מבחינת משכל ואנשים שהפכו לחברים. גליץ תרם לי בכל כך הרבה אופנים שאני אפילו לא יודעת מאיפה להתחיל! הכרתי אנשים מקצועיים, איכותיים ומדהימים, שנתנו מעצמם ונותנים עד היום, במטה לקדם, לקדם ולקדם, שתמיד מוכנים לעזור ולכוון עם הרצון הטוב ביותר שיכול להיות.
ראשית, הקורס היה מצוין : דור מורה מעולה, מקצועי, סבלני כלפי אוכלוסיית לומדים מגוונת מאוד מבחינה גילאית וכן מבחינת ניסיון קודם בצילום, קשוב מאוד, מסור מעבר לcall of duty, איכפתי, ומפרגן. התנסיתי בלימודי צילום בכמה מסגרות קודמות, וביניהן בלימודים לקראת תואר ומשום מסגרת לא יצאתי עם תשוקה כזאת להמשך לצלם, ולצלם ולצלם, ועם אמונה שאני מסוגלת, וזאת הודות לדור. בכלל כל הצוות שאיתו עבדנו – קובי וסליה ביציאות השטח היה יוצא מן הכלל – מקצועי קשוב וסבלני.
אני יכול להגיד בכלליות שהקורס הזה זה הדבר הכי טוב שעשיתי בשביל עצמי בתקופה האחרונה.
כמה מילים על דור פיילוט: רמת המקצוענות שלו היא חדה וברורה.. השילוב בין הרצינות שלו כמורה לבין הציניות הצעירה שלו הוא מהיפים שראיתי ממורה בחיי. היכולת שלו לזכור כל שאלה של כל אחד מחמישה עשר סטודנטים שמתלהמים בשאלות ולענות לכל אחד באופן נקודתי. ההגשה שלו היא כזו שמתאימה לקצב של כולם למרות כל הפערים הקיימים בין חברי הכיתה. אני יכול לאמר בכנות שלא חשבתי שארצה ללמוד שוב בחיים אחרי התיכון. הקורס שינה את דעתי ואני מרגיש שזכיתי ללמוד מה"וואן אוף דה בסט" של בית ספר גליץ והקורס ממש עשה לי חשק ללמוד ולעלות שלבים ברמת הלמידה והתוצאות שלי.
הלימודים בגליץ נתנו לי להיות יותר בטוח בעצמי בעולם הצילום.. למדתי הרבה דברים בצורה טובה ויעילה. המדריכים מעבירים את השיעורים בצורה נפלאה ויש להם סבלנות לכול עזרה ושאלה. מומלץ מאד ללמוד דרך גליץ
לקחתי חלק בסדנת צילום באור טבעי תחת חסותה של אלינור דנה וקצרה היריעה מהמחמאות המגיעות לה...בחורה מקסימה, מליאת ידע והכי חשוב-לא חוסכת אמצעים כדי להעביר את הידע בצורה הטובה ביותר. היה פשוט מהנה מאוד והכי חשוב-מלמד מאוד!!! כל הכבוד לאלינור!!!!
​אני בוגרת קורס מתקדם בחיפה (וקורס יסודות ברמת גן) הקורסים שניהם קידמו אותי ואפשרו לי להגשים חלום. בעיניי הייחודיות של המתקדם היתה אלינור, היא שדרגה את הקורס פי כמה עם האנושיות והמקצועיות שלה. הנכונות לעזור, ההקשבה, הסבלנות, לענות על שאלות גם אם הן הכי פשוטות. בזכותה הרגשתי שזה בסדר להתנסות ולטעות והיתה לי מודל לחיקוי. הקורסים בגליץ מאוד מקצועיים ונותנים וירה משפחתית ומאפשרת. תודה,
למדתי בגליץ קורס צילום מתקדמים במחזור חיפה שסיים בינואר 2019. אני רוצה להודות למורים על המקצועיות הרבה שלהם, על היחס האישי והסבלנות. הם הגיעו לשיעורים עם תשוקה לצילום והמון התלהבות והצליחו להדביק גם אותי. תודה מיוחדת גם לרכזת שדאגה שהכל "יתקתק". אני ממליצה ובגדול!
​נהיתי מאוד ללמוד בגליץ - מהשעורים בכיתה ובחוץ. המורים מקצועיים מאוד ונחמדים מאוד, זורמים עם החומר והתלמידים. הנושאים והתרגילים השונים מוציאים אותנו מאזורי הנוחות שלנו. נחשפתי לנושאים חדשים, טכניקות שלא הכרתי ואני ממשיך להצטרף לסדנאות צילום נוספות שגליץ עורכים